Učicí příbor Eco modrý

Kód: HEC-BYSETBE0201
Novinka
Značka: Herobility
229 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2021
 • Vyrobeno z bioplastu
 • Bez BPA.
 • Snadné držení.
 • Sada obsahuje 2ks: lžičku a vidličku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učicí příbor ECO

Ideální pro malé ruce

Naučit se jíst sám může být tak zábavné. Příbory učící příbory Herobility jsou skvělým řešením, když vaše dítě získává a rozvíjí nové dovednosti týkající se vlastního stravování. Příbory Eco, ergonomické a navržené pro malou ruku vašeho dítěte, mají otvor pro palec, který usnadňuje držení. Miska lžičky a zuby vidličky jsou jemné na dásních a v ústech.

Navrženo pro začínající labužníky

Učící příbory Herobility Eco mají speciální tvar, díky kterému budou první pokusy samostatně jíst pro Vaše dítě jednodušší a příjemnější. Jsou také jedinečné, protože mají díru na palec, takže vaše batole může snadno zjistit, jak lžíci nebo vidličku chytit a dát si jídlo do úst. Nemají ostré hrany, takže bezpečně slouží k rozvoji nových dovedností.

Specifikace produktu:

 • Věk: od věku šesti měsíců
 • Sada se skládá ze dvou kusů: lžičky a vidličky.
 • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
 • bez BPA
 • vyrobeno z bioplastu

Použití a péče:

 • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
 • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
 • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu

Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden