Lžička na krmení Eco 3ks modrá

Kód: HEC-FSBE0301
Novinka
Značka: Herobility
259 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2020
 • Vyrobeno z bioplastu
 • Bez BPA.
 • Snadné držení.
 • Sada obsahuje 3ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lžička na krmení Eco

Dokonale vyvážená, skvělá v ruce

Díky jedinečné podobě je lžíce z řady Eco jedním z nezbytných doplňků pro rodiče. Tvar lžíce zajišťuje bezproblémové nabírání potravin ve všech směrech.  Lžíce Eco, vyrobená z bioplastu, je nejbezpečnější možností pro vaše dítě a životní prostředí.

Tvar dokonale padne do ruky, dlouhá rukojeť zajišťuje perfektní přilnavost. Díky jemnému ohybu lžíce leží dokonale v ruce a zajišťuje přirozený, jemný pohyb k dětským ústům.

Specifikace produktu:

 • Věk: 4m+
 • Balení obsahuje tři lžičky
 • Poznámka: Skutečná barva lžíce se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
 • bez BPA
 • vyrobeno z bioplastu

 Použití a péče:

 • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
 • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
 • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu

Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden