Kelímek Eco modrý 2ks

Kód: HETW-GSBE0201
Novinka
Značka: Herobility
259 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kelímek Eco

Pití je snazší
Vytvořeno pro děti, které jsou připraveny začít pít z šálku. Je vyroben z rostlinného materiálu, je lehký a neobsahuje žádné toxické látky.  Díky rostlinnému materiálu je hrnek pevný a odolný a nemusíte se bát rozbití, i když spadne ze stolu. Hrníček z řady Eco je nezbytným doplňkem vašeho stolu.

Hrníčky jsou praktické z hlediska skladování. Mohou být vloženy do sebe tak, že zabírají méně místa ve skříni. Kromě toho se pohodlně drží - ani malé ruce vašeho dítěte s tím nebudou mít problém. Bioplast, ze kterého byly vyrobeny tyto hrníčky, je odolný a lehký materiál, díky němuž je bezpečnou alternativou k plastu použitému k výrobě standardních pohárků.

 

Specifikace produktu:

  • Objem: 250 ml
  • Věk: 6m+
  • Balení obsahuje dva šálky.
  • Poznámka: Skutečná barva hrnku se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
  • Bez BPA
  • Vyrobeno z BioPlastu

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden