Jídelní set pro děti Eco 4ks modrý

Kód: HPACK-TW-BE001
Novinka
Značka: Herobility
1 299 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka! Jídelní set od Herobility 

Rozlučte se s chaotickým jídlem! 

V jídelním setu Herobility najdete jedinečnou silikonovou podložku, která spolu s bryndákem a talířem vytváří jedinečný stolní nádobí, díky kterému bude jídlo mnohem jednodušší. Podložka je vyrobena z pružného silikonu. Odnesete si ji kamkoli budete chtít jíst rodinnou večeři. Snadno se čistí a lze ji mýt v myčce. Podložka přesně přilne k většině plochých povrchů, například k jídelní židli. Je téměř nemožné, aby s ni malé ručičky pohnuly.


Talířek z řady ECO
Vakuové upevnění talířku na podložku zabraňuje jeho převrhnutí. Talíř se snadno čistí a lze ji vložit také do mikrovlnné trouby. Díky připojenému víku je ideální pro skladování potravin. Talířek lze navíc umýt v myčce na nádobí a vložit do mrazničky. 


Dětská lžíce z řady Eco
Toto je jeden z mnoha ergonomických příborů od Herobility vyrobených z bioplastů.

 

 

Bryndák 
Pomocí magnetu můžete spojit bryndáček s podložkou. Díky tomu zabráníte jakémukoliv pádu jídla na oblečení či na zem.

 

Specifikace produktu:

  • Věk: 6m+
  • Sada obsahuje čtyři prvky: silikonovou podložku, talířek, bryndáček a lžíci na krmení.
  • Nevařte žádné součásti nádobí, protože to může způsobit deformaci.
  • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
  • Vyrobeno: talířek a lžíce je vyrobená z bioplastu, podložka ze silikonu, bryndáček 70%polyester a 30% polyurethanu
 

Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden