HeroTermos Termoska 300 ml, růžová

Kód: HTH300PK0101
Akce
Značka: Herobility
569 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021
  • Okouzlující jednoduchý design.
  • Termoska HeroTermos uchovává tekutiny teplé nebo studené až 10 hodin.
  • Ideální pomocník při nočním krmení nebo jako termoska pro děti na cesty.
  • Dvoustěnná konstrukce s vakuem z premiové nerez oceli 304.
  • Dvě úrovně průtoku.
  • 100% těsnící.
  • Odolná proti nárazům.
  • Matný, neklouzavý povrch.
  • Bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

herobility_banner_1140x200

 

  

Herobility-termoska-HeroTermos-na cestě

Okouzlující termoska HeroTermos doplňuje celou dětskou produktovou řadu Herobility. Je dokonalá na cestách, nebo pokud se Vám nechce uprostřed noci vstávat z postele, tápat po bytě a ohřívat vodu, když se dítě náhle vzbudí a chce jíst. Vakuum mezi dvěma vrstvami vysoce kvalitní nerezové oceli dokáže udržet teplotu nápoje, ať už teplého nebo studeného, a to až 10 hodin.

Termoláhev je chráněna měkkým pryžovým povrchem, díky kterému dokonale padne do ruky a odolává nárazům.

 

 

Herobility-termoska-HeroTermos-uzávěr

Komfortní široký otvor usnadňuje plnění, odlévání a čistění. Při nalévání můžete volit mezi dvěma úrovněmi průtoku nápoje. Nepropustný šroubovací uzávěr s ochranou proti úniku tekutiny a průsaku má hladké závitování pro snadné otevírání a zavírání.
 
 
 
Herobility-termoska-HeroTermos-group 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI

Thermo láhve HeroTermos jsou k dispozici ve velikosti 300 ml.

 

 

 bpa-fhthalate-free-TP_402x200

MATERIÁLY

Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, sítko a víčko z prémiového polypropylenu (PP), povrchová úprava ze silikonu lékařské třídy.

Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400. Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

 

 

service-termos-icon 

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním použitím, umyjte termosky a víčko ručně. Neumývejte v myčce nádobí. Otřete víčko po mytí, aby se pod víkem nezachytila voda. Neuchovávejte v mrazničce. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Neumývejte v myčce nádobí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Produktová řada: HeroTermos

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden