HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml, bílý

Kód: HSC140WE0102
Značka: Herobility
259 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2021
  • HeroSippy je dokonalý hrnek pro svačinky na cestách i doma.
  • Žádný nepořádek díky jedinečnému ventilu proti rozlití.
  • Praktický systém upevnění přídavných zásobníků s rezervní porcí svačinky.
  • Extra široké otvírání pro snadné plnění a mytí.
  • Ergonomické odnímatelné rukojeti.
  • Stabilní základna.
  • Bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 netekoucí hrneček-herosippy-snadné použití

SNADNĚJŠÍ POUŽITÍ

Nové a vylepšené funkce zjednodušují používání aplikace HeroSippy pro vaše dítě. Nepropouští a snadno se drží. Měkký náustek – flexibilní ,šetrný pro ústa, zuby a dásně dítěte a zároveň odolný proti kousání.

 

 netekoucí hrneček-herosippy-ergonomické úchyty

ERGONOMICKÉ UCHOPENÍ

Měkké odnímatelné rukojeti usnadňují držení pohárku, ideální pro malé ručičky Vašich dětí. Díky dvěma ergonomickým úchytům s protiskluzovou úpravou se lahvička snadno a pohodlně drží, a to i tehdy když rukojeti právě nepoužíváte.

 

 HeroSippy-ani kapka vedle

BEZ JEDINÉ KAPKY

Žádný zmatek díky jedinečnému ventilu, který chrání proti rozlití. Dítě si jej samo aktivuje stisknutím ústy. Nápoj vytéká pouze pokud dítě pije.

 

 netekoucí hrneček-herosipy-snadné otvírání

SNADNÉ OTVÍRÁNÍ A ZAVÍRÁNÍ

Zacvakávací uzavírací víčko skvěle těsní a je snadné ho jedním pohybem otevřít a zavřít. Je ideálně uzpůsobené pro malé ruce.

 

netekoucí hrneček-herosippy-stabilní základna 

STABILNÍ ZÁKLADNA

Okouzlující stojan ve tvaru tlapek a ocásku dělají Herosippy mimořádně stabilním.

 

 netekoucí hrnek-herosippy-velký otvor

EXTRA ŠIROKÝ OTVOR

Díky širokému otvoru, můžete snadno pohárek naplnit bez jediné kapky vedle. Komfortně široké hrdlo Vám usnadní čištění jinak těžko přístupných vnitřních částí láhve. Bez potíží lze hrneček použít jako misku na svačinky.

 

netekoucí hrneček-herossipy-kompatibilní se zásobníky 

KOMPATIBILNÍ SE ZÁSOBNÍKY HEROBILITY (PRODÁVANÉ SAMOSTATNĚ)

Zásobník HeroStorage se snadno připevní závitem na spodní část konzoly hrnečku, a to jak s rukojeťmi nebo bez nich. Ideální pro přenášení ovoce nebo občerstvení.

 

 odvodnovaci drazky_heroBottle

ODTOKOVÉ DRÁŽKY PRO SNADNÉ MYTÍ

Herosippy má odtokové drážky na dně láhve, které odvádějí přebytečnou vodu nahromaděnou během mytí. Ty obzvlášť oceníte při mytí v myčce nádobí. Výřezy zajistí, že hrneček bude vždy čistý a včas připravený pro další použití.

 

herobility-mix_matchCZ_200x200 

MÍCHEJTE A KOMBINUJTE!

Produkty Herobility jsou k dispozici v široké škále barev. Díky kreativnímu a zároveň velmi praktickému programu Mix & Match lze prvky lahví v různých barvách volně kombinovat a vytvářet vlastní barevné varianty dle vlastního vkusu a potřeb. Můžete dokonce vzájemně obměňovat díly různých produktových řád.
 
Tip 1
Komfortní rukojeti a stabilní základna hrnečku HeroSippy skvěle padne 140ml láhvi HeroBottle. Zajistíte tak dítěti ještě pohodlnější držení láhve HeroBottle.
Tip 2
Do hrnečku HeroSippy vložte mixážní sítko z kojenecké láhve HeroBottle a rozšiřte tak možnosti použití hrnečku o další chytrou funkci.

 

Zkoušejte a objevujte další důmyslné variace s produkty Herobility. Produktové řady Herosippy, HeroBottle a HeroStorage jsou plně kompatibilní.

 

netekoucí hrneček-herosippy-group 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI

Hrnečky HeroSippy jsou k dispozici ve velikosti 140 ml a jsou vhodné pro děti od 6. měsíce.

 

 bpa-fhthalate-free-TP_402x200

MATERIÁLY

Láhev je vyrobena z PP plastu (polypropylen), náustek z TPE. Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400.

Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

 

netekoucí hrneček-herosippy-banner-dvojčata_2160x1080-ram

Doplňkové parametry

Kategorie: Netekoucí hrnečky
Produktová řada: HeroSippy

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden