HeroPacifier Dudlík 0m+ modrý / tyrkysový, 2 ks

Kód: HPC000BT0201
Značka: Herobility
249 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
21.1.2021
  • Patentovaná, ultra tenká savička dudlíku HeroPacifier snižuje riziko ortodontických vad.
  • Symetrický tvar zajistí vždy správné použití.
  • Velké otvory a měkké hrany záštity pro maximální cirkulaci vzduchu zabraňují podráždění.
  • Záštita funguje i jako kroužek na zuby.
  • Inteligentní kryt pro snadnou sterilizaci dudlíku v mikrovlnce a dokonalou ochranu před před znečištěním.
  • Bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

herobility-dudlík-HeroPacifier-ortodontický design

ULTRA TENKÁ A MĚKKÁ SAVIČKA

Tradiční dudlíky mají tlustou základnu savičky, která může vyvíjet tlak na dásně a zuby, což narušuje přirozený vývoj. HeroPacifier je jiný! HeroPacifier byl vyvinutý tak, aby respektoval u dítěte přirozený vývoj patra, dásní a zubů. Plášť savičky je vyrobený z extra měkkého silikonu bez obsahu BPA a ftalátů a její inovativní a zároveň přirozený tvar, zejména ultra tenká základna, snižuje riziko ortodontických vad.

 herobility-dudlík-HeroPacifier-záštita

MĚKKÁ ZÁŠTITA S VĚTRACÍMI OTVORY

Záštita dudlíku Herobility a její hrany jsou vyrobeny z extrémně měkkého plastu pro dokonalé pohodlí. Díky tomuto exkluzivnímu materiálu dudlík jemně přilne k pokožce dítěte. Záštita má velké větrací otvory, které zajišťují průtok vzduchu a chrání dítě před podrážděním. Jedinečný systém ventilačních otvorů zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu a udržuje tak pokožku dítěte v suchu a chrání dítě před podrážděním. Záštitu můžete dokonce použít i jako kousací kroužek. Jeho žvýkání Vašemu dítěti uleví při prořezávání zoubků.

 Herobility-dudlík-HeroPacifier-ulta tenká savička

ORTODONTICKÝ A SYMETRICKÝ DESIGN

Anatomický tvar dudlíku zaručuje přirozený vývoj patra, dásní a zubů. Symetrický tvar vždy zajistí jeho správné použití. To znamená, že pro dítě je vše jednodušší, protože dudlík vlastně nikdy nevloží do úst „špatně“.

 Herobility-dudlík-HeroPacifier-jednoduché čištění

STERILIZAČNÍ OBAL

Šikovný kryt zajišťuje dokonalou ochranu dudlíku před bakteriemi a znečištěním při přenášení dudlíku v kapse nebo v přebalovací tašce. Kryt můžete také snadno použít při sterilizaci dudlíku. Stačí naplnit kryt čistou studenou vodou a pak do ní vsunout savičku tak, aby pevně dolehla ke krytu. Celý dudlík umístěte do mikrovlnné trouby a nechte vyvařit po dobu 3 minut při příkonu 750W. Poté nechte dudlík vychladnout po dobu nejméně 10 minut a vytlačte veškerou zbývající vodu. Použitím nesprávného množství vody, špatného příkonu nebo nesprávného načasování může dojít k poškození dudlíku, krytu anebo k nedostatečné sterilizaci dudlíku. Dudlík Herobility můžete také sterilizovat v myčce nebo klasicky, vyvařením v hrnci.

 Herobility-heropacifier-táta a dcera

DOSTUPNÉ VELIKOSTI

Dudlíky HeroPacifier jsou k dispozici ve dvou velikostech: 0 měsíců + a 6 měsíců +

bpa-fhthalate-free-TP_402x200 

MATERIÁLY

Záštita dudlíku a sterilizační obal jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), měkké hrany záštity jsou vyrobeny z TPE, zatímco samotná savička je vyrobena ze silikonu.

Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400. Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Herobility-schváleno dětmi-2000x671

Doplňkové parametry

Kategorie: Dudlíky
Produktová řada: HeroPacifier

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden