Bryndák růžový

Kód: HBB-TCPK0101
Novinka
Značka: Herobility
649 Kč
Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
21.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bryndáček Herobility

Tento revoluční bryndáček Herobility má více výhod, než se na první pohled zdá. Chcete-li účinně chránit oblečení vašeho batole během jídla, jednoduše jej kombinujte s podložkou Herobility pomocí magnetů. Zakryje také nohy vašeho dítěte, která standardní bryndáčky nezakrývají. I bez podložky poskytují bryndáčky skvělou ochranu, protože jsou delší a širší než většina bryndáčků dostupných v obchodech. 

Kromě toho je vyroben z měkké tkaniny, takže je pohodlný a neruší dítě při jídle. Naprsník má širokou „klokaní kapsu“ bez spodních švů, která zachytí téměř cokoli. Snadno se čistí a opláchne. 

Specifikace produktu:

  • Věk: 6m+
  • Lze použít s podložkou Herobility z řady Eco a nebo bez ní

 

herobility_banner_1140x200

 

Herobility AB je švédská společnost s inovativními produkty v oblasti péče o dítě, které denně usnadňují dětem a jejich rodičům život. Veškerá produkce značky je  vyvíjena s důrazem na kvalitu, funkčnost a jednoduchost použití.

 

  

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

 

popisCZ-I      popisCZ-II      popisCZ-III

 

Název Herobility znamená ve volném překladu "být hrdinou" a je výstižným odkazem na rodiče a děti, kteří jsou opravdu skuteční hrdinové. To je také důvod, proč společnost pro své logo zvolila symbol masky.

bpa-free-504x504TP    heroBottleheroSippylogo_400x400_kulaté rohyzásobníkyheroTermos     phthalate-free-500x500TP


Herobility AB je sesterskou společností Smartshake AB, která v roce 2009 přišla s novým revolučním řešením přípravy a transportu sportovní výživy a způsobila tak doslova převrat na světovém trhu fitness.
Společnost Smartshake AB byla jmenována jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Švédsku a jejich inteligentní shakery a láhve dnes najdete v prodeji ve více než 90ti zemích světa.

 

promo-komplet-1     promo-komplet-2     promo-komplet-3     promo-komplet-4

 

Hrdinové inspirují. A proto se všichni v Herobility rozhodli, že svým podnikáním pomůžou dobré věci. Z každé prodané láhve HeroBottle věnuje společnost příspěvek 5 švédských korun nadaci World Childhood Foundation. Neziskové organizaci založené švédskou královnou Silvií, která pomáhá dětem v rozvojových zemích. Za každou prodanou láhev HeroBottle společnost Herobility také zasadí strom v rámci charitativního projektu Trees For The Future.

          savičky               dudlíky               klipy

 

icona_sweden